2 Haziran tarihinde yapılan Liselere Geçiş Sistemi Sınavı ve hafta sonunda gerçekleştirilen Yükseköğretim Kurumları Sınavına giren öğrencileri sınav öncesi ve sonrası biran olsun yalnız bırakmayan onlara moral ve motivasyon veren İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci ODAK’a özel değerlendirmede bulundu. İlimizde göreve başladığı günden itibaren ilimizin eğitim seviyesini üst sıralara çıkarmak için Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ile birlikte özverili bir şekilde çalışan İl Milli Eğitim müdürü Miraç Sünnetci bu yıl gerçekleşen LGS ve YKS’de önemli başarılar elde edeceklerini dile getirdi. 

Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı’na atanan Turgay Şahin’den ilk açıklama! Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı’na atanan Turgay Şahin’den ilk açıklama!

BÜYÜK EMEK SARF ETTİLER

Liselere Geçiş Sistemi Sınavı ve Yükseköğretim Kurumları Sınavına giren öğrencilerden bu yılda Türkiye Şampiyonlukları beklediklerini ifade eden Müdür Sünnetci, “Geçen yıl olduğu gibi bu yılda çok güzel sonuçlar çıkacak. LGS’de Türkiye Şampiyonluklarımız şu anda var. Yükseköğretim Kurumları Sınavında da Türkiye Şampiyonu çıkaracağız. LGS sonuçları 28 Haziran’da YKS ise 15 Temmuz tarihinde açıklanacak. Resmi sonuçları o zaman daha net görebileceğiz ama Türkiye şampiyonluklarımız var. Bizim büyük bir ümidimiz var. Öğrencilerimiz ciddi emek sarf ettiler ve bunun karşılığını alacaklardır” dedi.

Kaynak: ODAK ÖZEL/Ahmet IŞIK