AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, “1 Nisan'dan itibarıyla 500 kadın girişimciye 100 bin lira destek vereceklerini duyurdu. Uluçay, Afyonkarahisar’da kadın istihdamını süratle arttıracaklarını duyurdu.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay yeni bir müjde daha duyurdu. Uluçay, yaptığı açıklamada Afyonkarahisar’da yaşayan 500 kadın girişimci için 100 bin lira destek vereceklerini duyurdu.

Sünnetçi, çocuklara bu sözlerle seslendi! Sünnetçi, çocuklara bu sözlerle seslendi!

Yeni istihdam alanları oluşacak

Uluçay “Bu şehir, Kadınanaların şehridir. Sultan Divaninin kızı olan Destina Gevher Hatun ve torunu Güneş Hatun’un elinin değdiği bir şehirdir. Bu yüzden bizler hanım kardeşlerimizi her daim sözde değil özde destekliyor ve yanlarında oluyoruz. Bundan dolayı şehrimizde hizmet verecek, iş yeri açacak 500 hanım kardeşimize 100 bin lira destek verecek ve kadın istihdamında önemli bir yol almış olacağız. Hanım kardeşlerimiz, her türlü ticari girişimde doğrudan desteklenerek ekonomiye katkı sağlayacak, 58 mahallemizde yeni istihdam alanları oluşturacağız” dedi.