Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Salar beldesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde ilk olarak Kadın Kültür Evi'ni ziyaret etti. Burada, giyim, dikiş ve nakış kurslarına katılan 85 kadının eğitim aldığı evde incelemelerde bulundu.

Vali Yiğitbaşı88 (1)

El Sanatları ve Kadın Girişimciliği

Vali Yiğitbaşı, kadınların el emeğiyle ürettikleri ürünler hakkında bilgi aldı ve kurslarda verilen eğitimlerin detaylarını konuştu. Kadınların üretkenliğine ve katılımına vurgu yaparak, emekleri için teşekkür etti.

Vali Yiğitbaşı88 (2)

Eğitim Kurumları Ziyareti: Çocukların Geleceğine Destek

Salar Atatürk İlkokulu ve Salar İlkokulu'nu ziyaret eden Vali Yiğitbaşı, sınıflarda öğrencilerle buluştu ve onların gelecek hedeflerini dinledi. Çocuklara kitap okuma alışkanlığını ve hayalleri için çalışmayı teşvik etti.

AK Partili Vekillerden Köksal'a tepki! Afyon'un huzuru bozuldu AK Partili Vekillerden Köksal'a tepki! Afyon'un huzuru bozuldu

Vali Yiğitbaşı88 (14)

Hayat Boyu Öğrenen Mahalle Projesi kapsamında giyim ve nakış konularında eğitim alan kadınları da ziyaret eden Vali Yiğitbaşı, yöresel ürün başbezini inceleyerek bilgi aldı. Kadınlara üretkenliklerini sürdürmeleri çağrısında bulundu.

Vali Yiğitbaşı88 (7)

Vali Yiğitbaşı88 (3)