A Milli Futbol Takımı'nın Avrupa Şampiyonası kadrosunda kaleci değişikliği! A Milli Futbol Takımı'nın Avrupa Şampiyonası kadrosunda kaleci değişikliği!

Turnuva boyunca üstün performans sergileyen Afyonkarahisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, final maçında rakiplerini geçerek birinciliği elde etti. İkinci sırayı Osmangazi Anadolu Lisesi alırken, Bahçeşehir Koleji üçüncülük kürsüsünde yer aldı. İstek Koleji turnuvayı dördüncü olarak tamamladı.

A4313A3D 4F51 4Cd1 86E4 9E6236406B2A

Dereceye giren takımlara madalya ve kupaları düzenlenen törenle takdim edildi. Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen ve Okul Sporları Şube Müdürü Adil Kamberoğlu, başarılı sporculara ödüllerini vererek, genç sporcuların spora olan ilgisinin artmasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Bbcb184A B2Cc 4C4C Ac09 46C58F7Effbe

Erşen, törende yaptığı konuşmada, "Gençlerimizin spora olan ilgisini artırmak ve yeteneklerini ortaya çıkarmak adına düzenlediğimiz bu tür organizasyonlar, geleceğimizin teminatı olan sporcuların yetişmesine büyük katkı sağlıyor. Tüm takımlarımızı ve sporcularımızı tebrik ediyorum," diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Gamze Koçak