İYİ Parti'nin Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, yaklaşan yerel seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu. Yağcı, aralıklarla halkın arasına giren ve sadece seçim zamanı görünen politikacılara atıfta bulunarak, bu tür bir yönetimin Afyonkarahisar için yeterli olmayacağını ifade etti.

Aday Küçükkurt, Türkiye Kamu-Sen Afyonkarahisar Şubesini Ziyaret Etti Aday Küçükkurt, Türkiye Kamu-Sen Afyonkarahisar Şubesini Ziyaret Etti

alper yağcı

"31 Mart seçimlerine dair projelerimiz tamamen hazır" diyen Yağcı, belediyeciliğin sadece belirli bir grup tarafından değil, tüm halk ile birlikte yürütülmesi gerektiğini vurguladı. Aday, projelerinin hazırlanma sürecinde Afyonkarahisar'ın dört bir yanından vatandaşların görüş ve önerilerini dinlediklerini ve bunları projelerine entegre ettiklerini belirtti.

alper yağcı

Yağcı, bir belediye başkanının ve belediye hizmetlerinin basınla ve diğer kamu yararına hizmet eden kurumlarla iş birliği içinde olmasının önemine dikkat çekti. Basın mensupları için belediyede rahatça kullanabilecekleri, internet ve bilgisayar hizmetleri sunacaklarını sözlerine ekledi. Son olarak Yağcı, Afyonkarahisar'ı vatandaşlarla birlikte inşa etmek istediklerini ve herhangi bir vaatte bulunmadan önce mevzuata uygunluğunu kontrol edeceklerini söyleyerek, mevzuata aykırı vaatlerde bulunmanın hem kişisel hem de toplumsal saygıyı yitireceğine işaret etti.

Kaynak: GÖKHAN KOCAASLAN