Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan ve genel merkezin tensipleriyle Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Eğitimci Şükrü Aygün oldu. Üstlendiği görevin ve sorumluluklarının farkında olduğunu söyleyen Aygün, “Partimizin sancağını bir sonraki nefere kadar layıkıyla taşımak için yorulmadan çalışacağız” dedi.

Yeniden Refah Partisi olarak genel seçimlerde Türk milletine artık bir seçenek olduğunu ve karamsarlığa kapılmamaları gerektiğini söyleyen Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Şükrü Aygün, “Bu başarıda bize desteklerini esirgemeyen halkımıza teşekkürü borç bilirim. Yerel seçimlerde de Türk siyasetinin umut veren yüzü olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“BAŞARININ ÜSTÜNE BAŞARI KATACAĞIZ”

Tüm belde, köy ve mahallelerde halkın sorunlarını dinlediklerini ve çözüme kavuşturmak için gerekli notları aldıklarını söyleyen Aygün, “Partimiz yerel seçimlerde her kademede en güçlü adayları belirlemek için temayüllerini yapıyor. Vatandaşımızın önerilerini dikkate alıyoruz ve Allah’ın izniyle genel seçimlerdeki başarımızın üstüne başarı katacağız” diye konuştu.

Öte yandan atama yazısını Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Fehmi Güray Çakır’dan alan Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Şükrü Aygün, seçim çalışmaları ve teşkilatlanma startını da vermiş oldu. HABER: FADİME ÖZKARAN

 

Başkan Demirci’den Milletvekillerine Mektup! Başkan Demirci’den Milletvekillerine Mektup!

 

#afyon #yenidenrefahpartisi #fatiherbakan #şükrüaygün #fehmigürayçakır #odakgazetesi #gündem #güncel

Editör: TE Bilisim