Marketing Türkiye ve Akademetre Researchand Strategic Planning iş birliğiyle gerçekleştirilen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri sahiplerine kavuştu. 19 Ocak’ta Hilton İstanbul BomontiHotel’de 9’uncusu düzenlenen törene, iş dünyasının öncü markaları, medya ajanslarının kurucuları ile yöneticilerinin yanı sıra Özdilek Ev Tekstili adına Özdilek Holding Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Sedat Yamansucu da katıldı.

BİN İKİYÜZ KİŞİYLE GÖRÜŞÜLDÜ!

AKADEMETRE tarafından gerçekleştirilen “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırması sonuçlarına göre 70 farklı kategoride “Yılın İtibarlıları” halk jürisi tarafından belirlendi. 12 ilde toplam bin 200 kişiyle yapılan yüz yüze görüşmeler sonucunda, yılın en başarılı markaları, reklam, medya planlama ve halkla ilişkiler ajansları ödüllerini düzenlenen törende aldı.

ÖZDİLEK, MARKA GÜCÜNÜ KANITLADI

Kendi kategorisinde yer alan markaları geride bırakarak birinci olan Özdilek Ev Tekstili, 2,3 GAP skoru ve 0,7 sektör ortalamasıyla marka gücünü kanıtladı. Enerjinin ve coşkunun bir an bile düşmediği gecede Özdilek adına ödül alan Sedat Yamansucu, halk oylamasında yılın itibarlısı seçilmekten dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek yaptığı ödül konuşmasında ekibine, partner ajanslara ve Özdilek’i oylayan tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.

Özdilek, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda, misafirlerinden aldığı güçle oluşturduğu itibarı korumaya ve bu itibarı daha da sürdürülebilir kılmak için çalışmalarına devam edecek. >> ODAK HABER MERKEZİ

 

 

 

Editör: TE Bilisim