Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek vizyon projeleri ve kente yatırımlarıyla kendinden söz ettirmeye devam ediyor. AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, sosyal medya paylaşımında, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e ve belediye ekiplerine çalışmaları dolayısıyla teşekkür etti.

İbrahim Yurdunuseven : Afyonkarahisar Türkiye’de Tek Sağlık Endüstri Bölgesi Olacak! İbrahim Yurdunuseven : Afyonkarahisar Türkiye’de Tek Sağlık Endüstri Bölgesi Olacak!

AFYONKARAHİSAR BU HİZMETLERE LAYIK BİR ŞEHİR

Yurdunuseven, şehirdeki vatandaşların daha iyi ve güzel hizmetlere layık olduğunu vurgulayarak, ‘’Sevdamız Afyonkarahisar’’ diyerek, şehirde gerçekleştirilen her türlü gelişmeye ve dönüşüme katkı sağlayan fert ve kurumların takdirini dile getirdi. Ayrıca, şehir halkının daha kaliteli ve güzel hizmetlere kavuşmasının önemine dikkat çeken Milletvekili Yurdunuseven, Afyonkarahisarlı vatandaşların refah düzeyinin artırılması ve şehrin kalkınması adına atılan adımların büyük bir göstergesi olduğunu belirtti. Sosyal medyada yapılan paylaşımla birlikte, Yurdunuseven şehirdeki her bireye yapılan hizmetin daha da iyiye gideceği mesajını verdi. N\S

Editör: Nurbanu Soy