Advert

Araç parkuru genişliyor

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’in girişimleri ile belediye tarafından sosyal hizmetlerde kullanmak üzere araç alımı gerçeklestirildi.

Araç parkuru genişliyor
Araç parkuru genişliyor Admin
Bu içerik 42 kez okundu.

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, sosyal belediyecilik bilinci ile İscehisar İlçesinin sosyal yapısına katkı sağlamaya devam ediyor. Araç parkuruna kattıkları sosyal hizmet aracı ile belediyenin önemli bir eksiğini daha gidermiş oldu. Belediyeye alınan sosyal hizmet aracı ile mahalle mahalle vatandaşların ihtiyaçlarına cevap verilecek.

VATANDAŞIMIZIN HİZMETİNE SUNULDU

Talep eden vatandaşlara taziye ve benzeri ihtiyaç duyulan durumlar ile sosyal ve kültürel etkinliklerde  araç ile hizmet sağlayacağını ifade eden Belediye Başkanı Ahmet Şahin, “24 metrekarelik alana sahip aracımız mutfak, bank tipi oturak, temiz ve atık su tankı, açılır kapanır tente gibi özellikleri ile İscehisar’lı hemşehrilerimizin hizmetine sunulmuştur” dedi.  “İscehisar herşeyin en iyisine, en güzeline layık düsturuyla çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” diyen Belediye Başkanı Ahmet Şahin sözlerine şöyle devam etti: “Aracın ilçemize kazandırılmasında emeği geçen iş insanı Necati Sülük’e teşekkür ediyorum. Aracımız ilçemize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.  >>GÖKHAN KOCAASLAN

İscehisar Belediyesi Başkan Ahmet Şahin Afyonkarahisar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Her şey Bolvadin için
Her şey Bolvadin için