Başkanımız çok çalışkan

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Tanıtım Medya Başkanı, Çanakkale Milletvekili, TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma, Turizm Komisyonu Sözcüsü Jülide İskenderoğlu, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti

Başkanımız çok çalışkan
Başkanımız çok çalışkan Admin
Bu içerik 23 kez okundu.

Sıcak ve samimi bir havada gerçekleştirilen ziyarette Başkan Mustafa Çöl kendilerine ilçede göreve geldiği günden bugüne kadar olan çalışmaları anlatırken, bölge ile ilgili bilgiler vermeyi ihmal etmedi. Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun vizyonu ve çalışkanlığı ile AK Parti için muhteşem bir değer olduğunun altını çizen Başkan Mustafa Çöl, kendilerini Sandıklı’da misafir etmekten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kendilerine bu nazik ziyaretleri için çok teşekkür etti.

BAŞKANIMIZI KUTLUYORUM

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu; “Koordinatörü olduğum Ege bölgesi Afyonkarahisar ilimizin şirin ve üretken Sandıklı ilçemizi ziyaret ederek teşkilatımızla buluşmamızda Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ü ziyaret ettim. Örnek çalışmalarıyla ve ufkuyla önder Başkanımızın, Sandıklı ilçemize yaptıkları ile çok mutlu oldum. Başkanımızı bir kez daha kutluyorum. Ziyaret ettiğim bölgelerde Çanakkale’de olduğu gibi ülkemiz için yapılanları görünce Ak Parti ailesinin bir ferdi olmak gurur veriyor insana. Vizyonu ve yaptığınız hizmetler ile birçok Belediyeye örnek projeler yapıyor Başkanımız. İnşallah tüm Türkiye’de yepyeni çalışmaları yaparsa yine Ak Parti yapar dedirteceğiz.”

Mustafa Çöl AK Parti Sandıklı İlçesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kar yağışı etkili olacak
Kar yağışı etkili olacak
Anında müdahale edildi
Anında müdahale edildi