Advert
Advert
Advert

Fazlı Halaç’tan büyük destek

İlimiz Emirdağ İlçesinde ihtiyaç sahibi ailelere yönelik çalışmalar artarak devam ediyor.Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılmak üzere hayırsever iş adamı Fazlı Halaç tarafından bağışlanan 600 adet gıda kolisi, Emirdağ Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına teslim edildi

Fazlı Halaç’tan büyük destek
Fazlı Halaç’tan büyük destek Admin
Bu içerik 116 kez okundu.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın görevini, özveri ve titizlikle yerine getirdiğini dile getiren Kaymakam Osman Bilici, hayırseverler tarafından bağışlanan ayni yardımların ihtiyacı olan vatandaşlara Vakıf tarafından ulaştırılacağını ifade ederek, “İçinde bulunduğumuz salgın hastalık sürecinde yardımlaşmanın ve dayanışmanın önemi çok daha fazla ön plana çıkmaktadır. Ramazan ayının bereketini ailelere ulaştırmaya, hep birlikte yardımlaşma ve dayanışma seferberliğine devam edeceğiz. Sosyal sorumluluk ve hayırseverlik bilinci içerisinde gösterdikleri anlamlı ve örnek davranış için hayırseverlere ve gece gündüz Kadın Kooperatifi Bakliyat Paketleme Atölyesi’nde üretim yapan kadınlarımıza teşekkür ediyorum. Tüm hayırseverlerimizi yardımlaşma ve dayanışma seferberliğine ortak olmaya davet ediyorum ”dedi.

HERŞEY DÜŞÜNÜLDÜ

Gerçekleştirilen desteklerin bu günlerde anlamının çok değerli olduğunu söyleyen Kaymakam Bilici, “Covid-19 salgını yaşanırken zorunlu olarak bu rahmet ayında vatandaşlarımızın sofralarına birebir konuk olamıyoruz ama onları gönlümüzde hissediyoruz devlet olarak onların her daim yanındayız ve hayır dualarına talibiz” dedi. Emirdağ Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından belirlenen, Emirdağ Kadın Kooperatifi tarafından hazırlanan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Vefa Sosyal Destek Ekipleri tarafından ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılacak gıda paketlerinin içinde; Sıvı yağ, un, şeker, çay, tel şehriye, düğür, 2 paket çorba, 2 paket makarna, yeşil mercimek, kuru fasulye, nohut, bulgur, tuz, salça gibi ramazan sofralarında aranan ürünleri yer alıyor.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#Vefasosyaldestekvakfı #covid19 #kadınkoperatifi #emirdağilçesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalar tamamlandı
Çalışmalar tamamlandı
Yarım elma gönül alıyor
Yarım elma gönül alıyor