Başkan Şahin, “2021 Aile Yılı” projesi kapsamında ziyaretler gerçekleştirdi

Afyonkarahisar Valiliği tarafından ilan edilen 2021 Aile Yılı Projesi’nin “Aile Bağları ve Sıla-i Rahim” başlığı kapsamında İscehisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizesinde ziyaretler gerçekleştirildi

Başkan Şahin, “2021 Aile Yılı” projesi kapsamında ziyaretler gerçekleştirdi
Başkan Şahin, “2021 Aile Yılı” projesi kapsamında ziyaretler gerçekleştirdi Admin
Bu içerik 89 kez okundu.
Ziyaretlerde aileler bir süre sohbet eden İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, “2021 Aile Yılı Projesi” kapsamında, aile değerlerinin yeniden canlandırılması, ailenin öneminin anlaşılması ve bu konuda farkındalık oluşturulması amacıyla başlatılan proje kapsamında ilçemizde ikamet eden vatandaşlarımızı ziyaret ederek günün anısına hediye takdim ettik.  
Sıla-i Rahim dini açıdan büyük öneme sahip yapılması özellikle vurgulanan bir hayat anlayışı olarak ortaya çıkmaktadır. Birçok hadiste ve rivayette Sıla-i Rahim sık sık övülmüş yapılması özendirilmiş bir durumdur. Bu nedenle sık sık akraba ziyaretleri gerçekleştirerek, akrabalık bağının güçlenmesi ve birlik beraberliğin devam etmesi sağlanmalıdır.” dedi.Ziyaretlerde Başkan Şahin’e, eşi Sultan Şahin ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ahmet Zeybek eşlik etti.
 
>>ODAK HABER MERKEZİ 
#ahmetşahin #ahmetzeybek #sultanşahin #iscehisarbelediyesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çocuk tiyatrosu büyük ilgi gördü
Çocuk tiyatrosu büyük ilgi gördü
Çalışmalarıyla dikkat çekti
Çalışmalarıyla dikkat çekti