Advert

İSCEHİSAR’A HAYIRLI OLSUN

İscehisar Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ne ait Altyapı Yapım İhalesi gerçekleştirildi.

İSCEHİSAR’A HAYIRLI OLSUN
İSCEHİSAR’A HAYIRLI OLSUN Admin
Bu içerik 366 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın kredi desteği ile İscehisar Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkanlığı’nın sorumluluğu altında yapılmış olan, İscehisar Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ne ait altyapı yapım işi ihalesi Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi. İhale komisyonunda İscehisar Kaymakamı ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Kapar, İscehisar Belediye Başkanı ve İscehisar OSB Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Şahin, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adnan Demirel ve İscehisar OSB Müdürü Muhammed Bacaksız yer aldı.

TURAN’I ZİYARET ETTİLER

İscehisar Kaymakamı ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Kapar, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adnan Demirel ve İscehisar OSB Müdürü Muhammed Bacaksız,  ihale öncesi bir dizi ziyaretlerde bulunarak İscehisar OSB'nin mevcut yatırımları, genişleme alanları gibi konular hakkında bir dizi ikili görüşmeler gerçekleştirerek Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Fatih Turan’ı makamında ziyaret ettiler.


GEREKLİ ÇALIŞMALAR YAPILIYOR

İscehisar OSB Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Kapar, İscehisar OSB’nin doğal taş ve mermer sektörü ihracatında Türkiye’de önemli bir konumda olduğunu söyleyerek, İscehisar OSB bünyesinde yer alan yeni yatırımlar ile birlikte bölge ve ülke ekonomisi kalkınmasındaki önemine değindi. Kapar, İscehisar OSB içerisinde yer alan firmaların ar-ge ve inovasyon yatırımları ile birlikte ihracata konu olan ürün katma değerinin arttırılarak uluslararası pazarda rekabet güçlerinin artırılması konusunda gerekli çalışmaların yapıldığını ifade etti. 


HAYIRLARA VESİLE OLSUN

İscehisar Kaymakamı ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Kapar,  “Organize Sanayi Bölgesine ait yol, atık su, yağmursuyu, içme suyu, telekom ve YG-AG elektrik şebekesi inşaatlarından müteşekkil altyapı yapım işinin hayırlara vesile olmasını temenni ederim” dedi. HABER: BETÜL ÖZDEMİR 

#ODAK #ahmetşahin #iscehisarOSB #uğurkapar #adnandemirel #muhammedbacaksız #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kötü alışkanlıklara yönelmesinler
Kötü alışkanlıklara yönelmesinler
Geçmiş Olsun
Geçmiş Olsun