Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı, sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'nın yeni yaşını kutladı. İlişkileriyle sık sık gündeme gelen çift, bu sefer farklı bir detayla sosyal medyada konuşuldu. Uzun süredir sadece siyah kıyafetler giymesiyle bilinen Acun Ilıcalı'nın, bu özel günde beyaz gömlek tercih etmesi, takipçileri tarafından dikkat çekti.

Acun Ilicali Sevgilisinin Dogum Gununu Kutladi 17482648 7306 Amp

Ilıcalı'nın beyaz gömlek giymesi üzerine, sosyal medya kullanıcıları "Beyaz gömlek giydiyse, gönlünü kaptırmış demek" şeklinde yorumlarda bulundu. Bu yorumlar kısa sürede yayıldı ve binlerce beğeni aldı.

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile boşandıktan sonra, kendisinden yaşça küçük olan Ayça Çağla Altunkaya ile yeni bir ilişkiye başladı. Çiftin ilişkisi başladığı günden bu yana merakla takip ediliyor ve her hareketleri olay oluyor.

Altunkaya ile baş başa yemeğe çıkan Acun Ilıcalı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda sevgilisine şu sözlerle seslendi: "Nice mutlu yaşların olsun, gözlerin hep böyle gülsün. Devamını biliyorsun zaten." Bu paylaşım, Ilıcalı'nın 14 milyon takipçisi tarafından büyük ilgi gördü.

Acun Ilicali Sevgilisinin Dogum Gununu Kutladi 17482648 9515 M

MİT'ten terör örgütü PKK'nın sözde istihbarat hücresine operasyon! MİT'ten terör örgütü PKK'nın sözde istihbarat hücresine operasyon!

Gösterişli Pasta ve Tektaş Yüzük

Altunkaya'nın doğum günü kutlamasında dikkat çeken diğer detay ise gösterişli pasta ve Ayça Çağla Altunkaya'nın parmağındaki büyük tektaş yüzük oldu. Bu yüzük, çiftin ilişkilerinin ciddiyetini gözler önüne serdi.

Beyaz Gömlek Hakkındaki Yorumlar

Sosyal medya kullanıcıları, Acun Ilıcalı'nın beyaz gömleğiyle ilgili birçok yorum yaptı. İşte bazıları: "Acun beyaz gömlek giydiyse, aşk ciddileşmiş demek", "Siyahın dışında bir renk görmek şaşırtıcı" ve "Beyaz gömlek Acun'a çok yakışmış".

Acun Ilıcalı'nın bu özel gün için beyaz gömlek tercih etmesi ve yaptığı romantik paylaşım, takipçileri tarafından büyük ilgi ve beğeni topladı. Sosyal medya, bu özel kutlamayı konuşmaya devam ediyor.

Acun Ilicali Sevgilisinin Dogum Gununu Kutladi 17482648 5139 M

Acun Ilicali Sevgilisinin Dogum Gununu Kutladi 17482648 6386 M

Kaynak: FATMA SEDA CAN