Yıldız kız takımı, grup yarışmalarında Afyonkarahisar'ı temsil ederek takım olarak birincilik kürsüsüne çıktı. Yıldız erkek takımı ise grup dördüncüsü oldu. 22-24 Mayıs tarihleri arasında Mersin'de yapılacak olan Okul Sporları Geleneksel Türk Okçuluğu Türkiye Birinciliği yarışmalarında Yeşilçiftlik Ortaokul’u Afyonkarahisar'ı temsil etme hakkı kazandı.

Başarılı Öğrencilerin Ara Ölçümleri Başladı Başarılı Öğrencilerin Ara Ölçümleri Başladı

Lşlş

Bireysel kategoride de Yeşilçiftlik Ortaokulu'ndan Pınar Gevrek, yıldız kızlar kategorisinde ferdi olarak grup dördüncülüğü elde ederek dikkatleri üzerine çekti.

Başarılarından dolayı büyük bir gurur duyan şampiyon sporcular, Afyonkarahisar'a döndüklerinde İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu'nu ziyaret ederek başarılarını paylaştı. İl Müdürü Kasapoğlu, sporcuları tebrik ederek Türkiye Şampiyonası'nda başarılar diledi.

KASAPOĞLU'NDAN DESTEK MESAJI

İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Yeşilçiftlik Ortaokulu öğrencilerinin elde ettiği başarıdan dolayı büyük bir sevinç duyduğunu ifade ederek şunları söyledi: "Sporcularımızın bu başarısı bizi son derece mutlu etmiştir. Hem takım olarak hem de bireysel olarak göstermiş oldukları performans takdire şayandır. Kendilerini tebrik ediyor, Türkiye Şampiyonası'nda da Afyonkarahisar'ı en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyoruz. Her zaman yanlarında olduğumuzu ve desteklemeye devam edeceğimizi belirtmek isterim” dedi.

Kaynak: AHMET SARLIK