AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi, seçim propaganda çalışmalarımızın sonuna yaklaştığımız 30 Mart Cumartesi günü saat 14:00’da Ordu Bulvarı bitimindeki eski Stadyum Kavşağında başlayacak ve Anbaryolu üzerinden Yeşilyol ve Kurtuluş Caddesi ile Zafer Meydanında son bulacak. Sevgi yürüyüşümüze tüm Afyonkarahisarlıhemşerilerimizle bir arada olmayı umut ediyoruz” dedi.

AK Parti'nin Sevgi Yürüyüşüne davetlisiniz! 

“31 MART’TAKİ SEÇİM, HEDEFLERİMİZİN SON KİLİDİ KONUMUNDADIR”

“31 Mart’taki seçim, hedeflerimizin kilidi konumundadır” diyen Menteş mesajında, “Milletimiz 31 Mart seçimlerinde bu kilidin anahtarını da açarak Afyonkarahisar’ın yeni ufuklara kavuşmasına vesile olacaktır. Son söz ve son karar artık aziz milletimizindir. İnşallah milletimiz tercihini yine AK Parti’den yana kullanarak adaylarımızı ilimize, ilçelerimize ve beldelerimize layık görecektir. Belediye Başkanımız, İlçe Belediye Başkanlarımız, Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclisi seçilecek kadrolarımız, mevcut hizmetleri devam ettirerek halkımızın sorun ve taleplerine gerekli çözümleri üretecektir” ifadelerine yer verdi.

AK Parti'nin Sevgi Yürüyüşüne davetlisiniz! 

Sevgi yürüyüşüne, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, önceki dönem İçişleri Bakanı, AK Parti İstanbul Milletvekili ve İçişleri Komisyonu Başkanı Süleyman Soylu ve önceki dönem Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu da katılacak.

Oy Verdiği Partiye Başdanışman Oldu! Oy Verdiği Partiye Başdanışman Oldu!