Belediye Başkanı olarak ilk ziyaretini Şehit ailesine gerçekleştiren Belediye Başkanı Burcu Köksal, 2016 yılında Bingöl’de bölücü terör örgütünün döşediği EYP patlaması sonucu şehit düşen P. Uzm. Çvş, Kerim Üye’nin ailesine konuk oldu.

Burcu Köksal

KUMARTAŞLI EŞLİK ETTİ

Bugüne kadar şehit aileleri ve gazilere verdiği önem ile tanınan Başkan Burcu Köksal, beraberinde Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Şehit Kerim Üye’nin annesi Fatma üye ve Babası Süleyman Üye’nin evinde akşam çayına misafir oldu yaptı.

Burcu Köksal

Devlet Bahçeli, Yerel Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi: 'Oy oranları düştü' diyenlere ateş püskürdü Devlet Bahçeli, Yerel Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi: 'Oy oranları düştü' diyenlere ateş püskürdü

"HER ZAMAN EMİRLERİNDEYİM" 

İlk ziyaretinin şehit ailelerine olmasının kendileri açısından büyük bir önem ve gurur olduğunu söyleyen şahit babası Süleyman Üye ve annesi Fatma Üye, Başkan Burcu Köksal’a bu hassas davranışından dolayı teşekkür ettiler.

Burcu Köksal

Şehit Kerim Üye’nin fotoğraflarına bakan ve anılarını şehit annesinden dinleyen Başkan Burcu Köksal, vatan için canlarını feda eden şehitlerin aileleri ve gazilerin her zaman emirlerinde olduğunu söyledi.

Burcu Köksal

Başkan Köksal’ın makamında ilk grup olarak ağırlayacağı konuklarının ise şehit aileleri ve gaziler olduğu öğrenildi.