Ziyaret sırasında AFMOK Başkanı Hakan Kumartaşlı, kulüp binasının tanıtımını yaparak, gelecekteki faaliyetlerinde Afyonkarahisar'ın tanıtımı adına belediyeden beklentilerini dile getirdi. Kumartaşlı, motosiklet kulübünün yerel ve ulusal etkinliklerde Afyonkarahisar'ı en iyi şekilde temsil etmek için destek beklediklerini ifade etti.

BELEDİYE BAŞKANI KÖKSAL'DAN DESTEK SÖZÜ

Başkan Burcu Köksal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şunları söyledi:"Afyonkarahisar'ın tanıtımı ve spor branşlarındaki başarılarını üst seviyeye çıkarabilmek adına her zaman destek vereceğiz. Motosiklet sporunun ilimizde daha da gelişmesi için gereken tüm desteği sağlayacağız."

İŞBİRLİĞİ VE GELECEK PLANLARI

Toplantı, Afyonkarahisar Motosiklet Kulübü ile belediye arasındaki işbirliğinin güçlendirilmesi ve gelecek planlarının görüşülmesiyle sona erdi. Başkan Köksal, sporun her branşında olduğu gibi motosiklet sporunda da Afyonkarahisar'ı en iyi şekilde temsil etmek için AFMOK'a gereken desteği vereceklerini yineledi.

Soda ve maden suyu şişelerinin altındaki tırtıklı yapının sırrı ne? Soda ve maden suyu şişelerinin altındaki tırtıklı yapının sırrı ne?

Editör: Fadime Özkaran