Seyir halindeki otomobil sürücüsü kalp krizi geçirdi: Ölü ve yaralılar var! Seyir halindeki otomobil sürücüsü kalp krizi geçirdi: Ölü ve yaralılar var!

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, Muğla'da düzenlenen Durgunsu Kano Uluslararası 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Bahar Kupası Yarışları'nda madalya kazanan Ahmetcan İşlek ve Sude Gölcük’ü misafir etti. Gerçekleştirilen ziyarette Başkan Köksal, “Azmi ve çalışkanlıkları sayesinde, gösterdikleri performansla şehrimizin gururu oldular. Bu başarıda emeği geçen sporcularımızı ve antrenörlerimizi yürekten tebrik ediyorum” dedi.

Ayrıca Başkan Köksal, Afyonkarahisar'ın genç sporcularının ulusal ve uluslararası arenada gösterdikleri başarıyla şehrin gururunu artırdığını belirtti. Ahmetcan İşlek ve Sude Gölcük, kano yarışmalarında elde ettikleri madalyalarla dikkatleri üzerlerine çekti. Köksal, genç sporcuların azim ve çalışkanlıklarıyla büyük bir başarıya imza attığını vurguladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Köksal, sporculara teşekkür etti. Ziyaret günün anısına çekinilen fotoğrafların ardından son buldu.

Kaynak: GAMZE KOÇAK