Afyonkarahisar Belediyesi, Afyon Kocatepe Üniversitesinde öğrenim gören öğrencilere çorba ikram etti. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, Türkiye’nin farklı şehirlerinden Afyonkarahisar’a gelen gençlerin sınav döneminde yanlarında oldu. Başkan Burcu Köksal'ın talimatıyla, Afyon Kocatepe Üniversitesinde öğrenim gören öğrencilere kampüs içinde çorba standı kuruldu.

Kaçak Nargile Tütünü Operasyonu: 70 Kilogram Ele Geçirildi Kaçak Nargile Tütünü Operasyonu: 70 Kilogram Ele Geçirildi

Sabahın erken saatlerinde dağıtımları gerçekleşen çorbalar hem öğrencilerin yüzünü güldürdü hem de içini ısıttı. Çorba ikramından sonra Başkan Burcu Köksal, sınava girecek olan öğrencilere başarılar diledi.

BÜTÜN ÖĞRENCİLERİMİZ KIYMETLİ

Afyonkarahisar Belediyesi olarak üniversite ile işbirliği içerisinde olacaklarını belirten Başkan Burcu Köksal, “Yoğun sınav haftasında öğrencilerimize sıcak bir sürpriz yaparak sınav streslerini bir nebze olsun hafifletmek için öğrencilerimize çorba ikram ettik. Bütün öğrencilerimiz bizim için kıymetli, hepsi bizim kardeşimiz, hepsi bizim evladımız. Her bir öğrencimiz hem bizim misafirimiz hem de Afyonkarahisar’ımızın birer elçisi. Kendilerini seviyor, onlara her zaman destek veriyoruz. Öğrencilerimizin rahat ve sağlıklı bir biçimde eğitim hayatlarını sürdürebilmeleri için elimizden gelen ne varsa yapmaya devam edeceğiz. Gençler bizim geleceğimiz” dedi.

Kaynak: FADİME ÖZKARAN