Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, ilçeye yeni projeler kazandırmaya devam ediyor. Toplamda 72 bin metrekarelik alanıyla bir ilçeye yapılan en büyük Millet Bahçesi Projesini gezen Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, açılışına çok kısa bir zaman kaldığını belirterek açıklamalarda bulundu.

Başkan Dr. Mustafa Çöl yaptığı açıklamada; “Bugün millet bahçemizi ziyaret etmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum. Bu, ilçemize ve tüm çevresine büyük bir kazanç olan bu muhteşem millet bahçemizi yakından görmek ve incelemek için buradayız” dedi.

“GELECEK NESİLLERE FAYDA SAĞLAMASINI DİLERİM”

Çiftçiler koyun sürüsünü korudu Çiftçiler koyun sürüsünü korudu

Millet bahçesinde her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğünü dile getiren Başkan Çöl, “Bu bahçe, 72 bin metrekarelik geniş bir alanı kaplayarak, halkımıza çeşitli aktiviteler sunuyor. Sosyal tesisler, bisiklet ve koşu parkurları, oyun alanları, spor sahaları, otopark ve konser alanları gibi çok sayıda olanak sunuyor. Amacımız, Sandıklı'mızın hem fiziksel hem de sosyal anlamda daha zengin ve aktif bir topluluk olmasını desteklemektir. Bu projede emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Ayrıca, bu bahçenin güzel bir şekilde korunmasını sağlayan halkımıza teşekkür ediyorum. Bu tür kamusal alanlar, birlikte vakit geçirme, fiziksel aktiviteler yapma ve doğanın tadını çıkarma fırsatları sunar. Halkımızın bu tür alanları sahiplenmesi ve koruması önemlidir. Sandıklı Millet Bahçemizin tüm halkımıza ve gelecek nesillere fayda sağlamasını dilerim” ifadelerini kullandı. N\S