ODAK Yazarı Mehmet Emin Güzbey’i arayan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, ODAK’ın bugünkü 11.11 haberi ile ilgili olarak görüştü.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal ile görüşmesine dair ODAK’a konuşan Mehmet Emin Güzbey şunları söyledi;

‘Belediye Başkanımız Burcu Köksal bugünkü ODAK’ın 11. 11 haberi ile ilgili olarak aradı ve görüştük. Burcu Köksal o yazıda bahsedilen kişinin Afyonkarahisar Belediye Başkanlığında çalışmadığını, Belediyenin her hangi bir şirketinde de çalışmadığını ifade etti. Kendi döneminden önce bahsedilen kişinin emekli olduğunu, emekli olan bir kişinin ise kanunen Belediyede çalıştırılmasının mümkün olmadığını söyledi. Bende kendisine Belediyenin şirketi olan Yüntaş veya başka bağlı kuruluşlarda bahsedilen kişinin çalıştırılıp çalıştırılmadığını sordum. Kesin bir ifadeyle böyle bir şeyin asla söz konusu olmadığını söyledi. Bunun haricinde Belediye veya bağlı şirketlerde bildiğimiz, duyduğumuz FETÖ bağlantılı kişiler var ise de bunları kendisine iletmemi özellikle rica etti ve asla böyle bir şeye müsaade etmeyeceğini üzerine basa basa söyledi. Belediye Başkanımız Burcu Köksal’ın sözleri bizim için değerlidir. Öyle diyorsa öyle olduğuna inanırız.’

Öte yandan ODAK Gazetesi muhabirlerinin araştırmalarına göre, bugünkü 11.11 haberimizde bahsedilen kişinin geçtiğimiz Cuma ve Cumartesi günleri Afyonkarahisar Belediyesi Asfalt Şantiyesinde Bahadır Jurnal ile birlikte görüldüğü, hatta Afyonkarahisar Belediye Meclisinin toplantısında da bu kişinin bulunduğu, Afyonkarahisar Belediyesinin taş ocağı çalışması ile ilgili yapılan araştırmalara katıldığı öğrenildi.

11:11 Haberinde ne yazmıştık? Okumak için tıklayın! 

Burcu Başkan bile bile lades mi dedi? Burcu Başkan bile bile lades mi dedi?

Aşurenin duası bugün! Aşurenin duası bugün!

 

Kaynak: ÖZEL HABER / ODAK HABER MERKEZİ