Başkan Ender Kiraz'ın Açıklamaları;

DOĞALGAZ GELİYOR

Başkan Ender Kiraz, "Çayırbağ’a Allah'ın izniyle er ya da geç doğalgazı getireceğiz," diyerek vatandaşlara umut verdi. Kiraz, vaat ettikleri doğalgaz meselesini çözmek için sürekli milletvekilleriyle istişare halinde olduklarını belirtti.

ANKARA İLE SÜREKLİ İRTİBAT HALİNDE

Başkan Kiraz, doğalgazın getirilmesi için Ankara'ya sık sık giderek gerekli yerlerle irtibata geçtiklerini söyledi. "Çayırbağ kasabasında AKSA ve diğer yetkililer direklere yapıştırmalar yaptı, biz de AKSA’ya başvurumuzu yaptık," diyerek sürecin devam ettiğini ifade etti.

ALTYAPI ÇALIŞMALARI VE HALKIN ENDİŞELERİ

Halk arasında konuşulan, AKSA'nın Uğur Mahallesi ve Ali Çetinkaya Mahallesi'nde altyapı kontrolü yaptığı ve Fatih Mahallesi'nde ise altyapının yetersiz olduğu iddialarına Başkan Kiraz, "Doğrudur," diyerek kısa ve net bir cevap verdi.

Ayran Aşı Çorbasının Faydaları ve Tarifi! Ayran Aşı Çorbasının Faydaları ve Tarifi!

İDDİALARA CEVAP

Odak Gazetesi'ne gelen ihbarlarda, Başkan Kiraz'ın oyalama taktiği uyguladığı iddiaları da yer aldı. Bu iddialara karşı Ender Kiraz, "Kabul etmiyorum, elimden geleni yapıyorum. Çayırbağ’ı eninde sonunda doğalgaza kavuşturacağım," diyerek kararlılığını vurguladı.

Çayırbağ kasabasında doğalgaz meselesi halk tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Başkan Ender Kiraz, bu konuda kararlı olduklarını ve gerekli adımları attıklarını belirterek, vatandaşların sabırlı olmasını istedi

Kaynak: ODAK HABER MERKEZİ