Hafta sonunda yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonuçlandı. Sonucu merakla beklenen Afyonkarahisar Belediye Başkanlığını ise Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Burcu Köksal açık ara fark ile kazandı. Köksal en yakın rakibi AK Parti Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’a 25 bin 369 oy fark atarak kazandı. Seçim gecesi Zafer Meydanında hemşerilerine teşekkür eden Köksal farklı bir belediye başkanı olacağının sinyallerine vermişti.

Devlet Bahçeli, Yerel Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi: 'Oy oranları düştü' diyenlere ateş püskürdü Devlet Bahçeli, Yerel Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi: 'Oy oranları düştü' diyenlere ateş püskürdü

MEHMET AKİF’E DESTEK İSTEDİ

CHP’li Köksal dün sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla, “Helal olsun” dedirtti. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal kendisine çiçek göndermek isteyen vatandaşlara seslenerek, “Kıymetli hemşehrilerim; tebrik mesajlarınız ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Tebrik amaçlı çiçek göndermek isteyen herkesin çiçek göndermek yerine Afyonkarahisarlı SMA hastası bebeğimiz Mehmet Akif’e bağış yapmasını rica ediyorum.Şimdiden çok teşekkürler” ifadesini kullandı. Köksal’ın bu girişimi büyük takdir topladı.

Çiçekk