Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'nde, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin yıl dönümü anısına özel bir program düzenlendi. Programın en dikkat çekici bölümlerinden biri ise hekimlerin Büyük Taarruz Şehitliği ve Mustafa Kemal Atatürk Anıtı'na yapılan duygu dolu ziyaret oldu.

Hastanenin deneyimli hekim kadrosu, şehitlik ziyaretinde bir araya geldi. Bu anlamlı etkinliğe, Başhekim Opr. Dr. Mehmet Duran'ın yanı sıra Başhekim Yardımcıları Op.Dr. Necla Civelek, Dr. Deniz Fırat, Dr. Şükrü Boz ve Uz.Dr.Abdullah Ersan Hafalır ile çok sayıda hekim katılım gösterdi.

Şehitlerin anıtlarını ziyaret eden hekimler, burada hüzünlü ve duygusal anlar yaşadı. Saygı ve minnetin ifade edildiği bu özel ziyaretin ardından, Başhekim Opr. Dr. Mehmet Duran, şehit ve kahramanları anarak hissettiklerini paylaştı. Başhekim Duran “8 Mart, Çanakkale Zaferi nedeniyle hastanemiz bünyesinde çalışan arkadaşlarımızın dünyanın anlamlı dönemini ifade eden bir etkinlik düzenledik. Böyle bir etkinliklerin sürekli olması gerektiği tanısı bir kez daha vardım. Böyle özel günlerin diğer günlerden ayırarak daha duygu dolu yaşanmasını canı gönülden isterim. Çalışanlarımızdan bir büyük beğeni aldık. Burada emeğe geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Heyeti, Afyon Valisi'ni Ziyaret Etti Kültür ve Turizm Bakanlığı Heyeti, Afyon Valisi'ni Ziyaret Etti