Çocuk oyun parkları, piknik alanları ile ailelerin hafta sonu tercih ettiği başlıca mekânlardan biri olan Emirdağ Millet Bahçesi, ziyaretçilerine doğayla iç içe bir deneyim sunuyor. Özellikle çocuklar, oyun parklarında eğlenceli anlar yaşarken, yetişkinler Emirdağ manzarasıyla temiz havanın tadını çıkardı.

Emirdağ Belediye Meclis Üyesi Zeynep Yılmaz, yıl sonu gösterisine katıldı! Emirdağ Belediye Meclis Üyesi Zeynep Yılmaz, yıl sonu gösterisine katıldı!

Emirdağ (1)

HAFTA SONU YOĞUNLUĞU

Millet Bahçesi'nin, Emirdağlılar tarafından çok sevildiğini söyleyen Başkan Koyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda: "Yöneticiliğin en güzel tarafı; yaptığın hizmetin vatandaşlarımız tarafından benimsenmesi, kullanılması ve ilgi gösterilmesidir. Bizim siyasetimiz hizmet siyaseti. Biz bizden sonraki nesillerde eserlerimizle anılmak isteriz, kinimizle değil. Yaptığımız ve henüz yüzde doksanı tamamlanan Milletin Bahçesine gösterdiğiniz alakaya teşekkür ediyoruz" ifadelerine yer verdi.Millet Bahçesi'nin hafta sonu yoğunluğu, Emirdağ'ın sosyal yaşamına katkı sağladığını ve halkın bu projeyi benimsediğini bir kez daha kanıtladı. Önümüzdeki günlerde de çeşitli etkinlikler ve aktivitelerle zenginleşecek olan Millet Bahçesi, Emirdağlıların vazgeçilmez uğrak yeri olmaya devam edecek.

Emirdağ (2)Emirdağ (3)

Kaynak: FATMA SEDA CAN