Aldığı başarıdan dolayı öğrencinin hem ailesini hem öğretmenlerini hem de ilçeyi gururlandırdığını belirten Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, öğrenci Büşra Yüce'yi tebrik ederken, kendisine ödül takdiminde bulunarak bundan sonraki eğitim hayatında başarılar diledi. Kaymakam Bilici ayrıca öğrencinin ailesini de bu denli başarılı bir sonuç almasından ötürü tebrik ederek, ziyarette hazır bulunan Mithat Paşa Ortaokulu Müdürü Emrullah Hurma ve Müdür Yardımcısı Veysel Akdeniz'e de öğrencimizin başarısında verdikleri emeklerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Emirdağ (1)-1

KOYUNCU TEBRİK ETTİ

Emirdağ'da Yüzme Bilmeyenler İçin Büyük Fırsat: Yarı Olimpik Havuzda Kurslar Başlıyor! Emirdağ'da Yüzme Bilmeyenler İçin Büyük Fırsat: Yarı Olimpik Havuzda Kurslar Başlıyor!

2024 LGS Türkiye birincileri arasında yer alan ve tüm soruları doğru cevaplayarak büyük bir başarı yakalayan Büşra Yüce, ailesi ve okul yöneticileri ile birlikte daha sonra Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'yu ziyaret etti.Aldığı başarıdan dolayı hem ailesini hem öğretmenlerini hem de ilçeyi gururlandırdığını belirten Belediye Başkanı Serkan Koyuncu öğrenci Büşra Yüce'yi gösterdiği başarıdan dolayı tebrik ederek bundan sonraki eğitim hayatında başarılar diledi. Başkan Koyuncu ayrıca öğrencinin ailesini de bu denli başarılı bir sonuç almasından ötürü tebrik ederek ziyarette hazır bulunan okul yöneticilerine de öğrencinin başarısında verdikleri emeklerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Emirdağ (2)-1

Emirdağ (3)-1

Kaynak: GAMZE KOÇAK