TİP 1 Diyabetli Çocuklar Dernek Başkanı Meryem Arı, Fuar alanında TİP 1 Diyabetli Çocuklar, gençler ve aileleri için motivasyon pikniği düzenledi. Gerçekleştirilen programa Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Uzmanı Doç. Dr. Aysun Ata, Diyaliz Derneği, Yarım Elma Derneği, 80 diyabetli çocuk ve aileleri toplamda iki yüz kişi katıldı.

Piknik programında konuşan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Diyabetli çocuklarımız ve gençlerle bir araya gelerek, aileleriyle de sohbet ettik. Her zaman yanlarında olduğumuzu belirterek, çocuklarımızla güzel bir gün geçirdik.  Çocukları ve ailelerini düşünerek moral ve motivasyon pikniği düzenleyen dernek yönetimine teşekkür ediyoruz” dedi.

Programı düzenleyen TİP 1 Diyabetli Çocuklar Dernek Başkanı Meryem Arı ise, “Katılımın yoğun olmasından dolayı son derece mutluyuz. Bu aşamada bizleri yalnız bırakmayan Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek'e, Doç. Dr. Aysun Ata'ya ve derneklerimize teşekkür ederiz" diye konuştu. Program sonunda aileler TİP 1 Diyabetli Çocuklar Dernek Başkanı Meryem Arı’ya teşekkür etti. //FÖ.

Islandı ama lezzetinden bir şey kaybetmedi Islandı ama lezzetinden bir şey kaybetmedi

#odakgazetesi #mehmetzeybek #meryemarı #piknik #mehmetzeybek #diyabet #tip1diyabetliçocuklar