Yayın hayatına başladığı günden itibaren doğru, tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışıyla kamuoyunu bilgilendirmeye devam eden gazetemiz 30. yılını kutladı.

Gazetemizin 30. yıldönümü dolayısıyla Afyonkarahisar Valisi, Belediye Başkanı, Afyonkarahisar Milletvekilleri, siyasi parti il başkanları, sivil toplum kuruluşları ve ilimizin saygın basın yayın kuruluşları olan Kocatepe Gazetesi, Türkeli Gazetesi ve yüzlerce okurumuzdan gelen tebrik mesajlarına teşekkür ediyoruz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ekonomi programımız üretim, istihdam ve ihracat tarafında meyvelerini veriyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ekonomi programımız üretim, istihdam ve ihracat tarafında meyvelerini veriyor!

Odak Gazetesi, önümüzdeki yıllarda da aynı doğru ve tarafsız yayıncılık anlayışını sürdürecek. Halkın haber alma hakkını savunan Gazetemiz Odak, 30 yıllık deneyimiyle gelecekte de kamuoyunu bilgilendirmeye devam edecek.

30. yaşımız dolayısıyla aldığımız tebrikler ve ODAK’ı adeta çiçek bahçesine döndüren sevenlerimiz, gazetemizin toplumdaki yerini bir kez daha gösterdi.   

Kaynak: ODAK HABER MERKEZİ