Emirdağ Belediyesi ekipleri yapmış oldukları temizlik çalışmaları kapsamında yol temizleme, çöp toplama, ağaç budama işlemlerine rutin olarak devam ederken yeşil alanları da yabani otlardan temizlenerek, görsel bakımdan daha iyi hale getiriyor.
Belirlenen program dahilinde tüm mahallelerin, park ve bahçelerin temizliğinin devam edeceğini söyleyen Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, “ Emirdağımızın çehresini güzelleştiriyor, hemşehrilerimizin yaşam alanlarını temiz ve bakımlı olması için özen gösteriyoruz” dedi. HABER: GAMZE KOÇAK
#afyon #emirdağ #serkankoyuncu #gönülbelediyeciligi #bizimsevdamizemirdag #emirdağbelediyesi #gündem #odakgazetesi
Editör: TE Bilisim