29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Dinar Kaymakamı Kemal Duru, “Bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde aziz milletimizin; vatanı, bayrağı ve değerleri için bin bir fedakârlık ve kahramanlıkla verdiği mücadele sonucunda kurulan Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlamanın heyecanını, coşkusunu ve haklı gururunu yaşıyoruz.”

“ASLA TAVİZ VERMEYECEĞİZ!”

“Ecdadımızın üstün gayret ve fedakarlıklarla kurdukları Cumhuriyetimizin ilelebet payidar kalması, gelecek nesillerin milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak yetişmesi hepimizin en büyük hedefi ve arzusudur. Cumhuriyet, bağımsızlık ve hürriyetimizden asla taviz vermeyeceğimizin en büyük ifadesidir.”

“Gönülleri kaynaştıran büyük bir adalet ve barış medeniyetinin mirasçıları olan bizler, kardeşçe birbirimizi kucaklayarak, birbirimize sımsıkı kenetlenerek aydınlık yarınlarımızı hep birlikte inşa etmeye devam edeceğiz.”

Müftülükten Dipevler köyüne önemli ziyaret! Müftülükten Dipevler köyüne önemli ziyaret!

Şehitleri rahmetle anan Duru, “Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü, ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükran duygularıyla anıyor, tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyor saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı. \\T.Ö