Bir birinden ünlü sanatçıları ve oyunları Afyon’a getiren Ömer Mazi, Güldür Güldür’den tanınan Mahir İpek’i oynadığı Bir Anarşistin Kaza Sonucu Ölümü adlı oyunla TED Afyon Koleji sahnesinde seyirci karşısına çıktı. Mahir İpek'e Mehmet Ulusoy, Yıldırım Şimşek, Çayan Karataş, Hazal Pekgöz ve Boray İsabetli eşlik etti. Isparta’dan sonra Afyon seyircisinden de tam not alan oyun ayakta alkışlandı.

OYUN HER İKİ YERDE DE AYAKTA ALKIŞLANDI

Afyon’u özel tiyatrolarla tanıştıran Ömer Mazi, oyun sonrası yaptığı açıklamada bu sezon bir birinden kaliteli yapımlar Afyon’da olacak dedi. Mazi, “Sezona Güldüren Cazibe adlı oyunla başladık ve 2. Oyunumuz Elveda Rumeli, Kınalı Kar, Zengin Kız Fakir Oğlan, Güldür Güldür’den tanıdığımız Mahir İpek’in oynadığı Bir Anarşistin Kaza Sonucu Ölümü adlı oyunla devam etti. Isparta ve Afyon’da seyirci karşısına çıkan oyun her iki yerde de ayakta alkışlandı” dedi.

Hizmetlerimiz hız kesmeden sürecek! Hizmetlerimiz hız kesmeden sürecek!

Bu sezon 10 oyun ve 60 sanatçı Afyon seyircisiyle buluşacak diyen Ömer Mazi, “Geçen yıldan devam eden ve bu sezon henüz prova aşamasında olan oyunlar var. Çok iyi kadrolarla harika yapımlar Afyon, Isparta ve Eskişehir’de seyirciyle buluşturacağız. Kasım ayından itibaren her 15 günde bir oyunlarımız TED Afyon Koleji sahnesinde olacak. Her sezon olduğu gibi bu sezonda Aforia Termale, TED Afyon Koleji’ne ve Gülşah Yunusoğlu’na sponsorlukları için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. \\T.Ö