Afyon Kocatepe Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği öğrencilerinin Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı dersi için hazırlamış oldukları matematik materyalleri Döğer Anadolu İmam Hatip Lisemizde sergilendi.

Serginin açılışına AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Peker, İhsaniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aslan, Şube Müdürü Abdullah Kaya ve akademisyenler katılım sağladılar.

Şube Müdürü  Abdullah Kaya, geçmiş öğretmenlik deneyimleri ve imam hatip okulları hakkında bilgi vererek öğretmen adaylarına sergi çalışması için teşekkürlerini sundu. Ayrıca AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Peker, okulda matematik öğretmenliği öğrencilerinin hazırlamış oldukları materyallerin sergilenmesi için sunulan imkândan dolayı milli eğitim müdürlüğüne ve okul idaresine teşekkür etti.

 Öğretmen adaylarının çalışmaları ilçedeki öğrencilerin tarafından büyük ilgi gördü. Öğrenciler materyallerle çeşitli oyunlar oynayarak matematiğin eğlenceli dünyasına adım atmanın keyfini yaşadılar.

Karayip’lerden AKÜ’ye ziyaret! Karayip’lerden AKÜ’ye ziyaret!

Program Şube Müdürü  işbirliği protokolü ve sergi sürecinde emeği geçen herkese teşekkür etmesi ve günün anlamına uygun hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

Kaynak: CEMİLE KAYTAN