Kadın başrollerin şıklık yarışına girdiği gecede, başrol oyuncuları Murat Boz ve Serkan Altunorak'ın olmaması dikkat çekti. Galada konuşan Tuba Büyüküstün, Murat Boz'un setinin olduğunu, Serkan Altunorak'ın ise Amerika'da bulunduğunu belirtti. Bu açıklamalar, başrol oyuncularının galada olmama sebeplerine açıklık getirdi.

Nakilcioğlu’nun acı günü! Nakilcioğlu’nun acı günü!

Murat Boz Ve Serkan Altinorak Basrol Oldugu 17505414 9874 M

Kadın Başrollerin Şıklık Yarışı

Şıklık yarışının yaşandığı gecede, Seda Bakan ve Tuba Büyüküstün göbek dekolteli siyah elbiseleriyle göz kamaştırdı. Geceye damga vuran bu kıyafetler, davetliler ve basın mensupları tarafından büyük beğeni topladı.

Murat Boz Ve Serkan Altinorak Basrol Oldugu 17505414 904 Amp

Zeytin Ağacı'nın Yeni Sezonu Başlıyor

Murat Boz, Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Serkan Altınorak, Rıza Kocaoğlu ve Boncuk Yılmaz'ın başrollerinde yer aldığı Zeytin Ağacı, 11 Temmuz'da yeni sezonuyla izleyici karşısına çıkacak. Dizinin yeni sezonu, merakla bekleniyor.

Galada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tuba Büyüküstün, Murat Boz'un konseri olduğunu ve Serkan Altunorak'ın Amerika'da olması gerektiğini ifade etti. Büyüküstün, "Şu an Serkan uyuyordur büyük ihtimalle" şeklinde esprili bir yorumda bulundu. Rıza Kocaoğlu ise, "Murat'ın yanından geliyorum, Çeşme'den hepinize selamı var" diyerek arkadaşlarının yokluğunu telafi etmeye çalıştı.

Dizinin yeni sezon galası, sadece dizinin hayranları için değil, aynı zamanda dizi ekibi ve oyuncuları için de unutulmaz bir gece oldu. Şıklık ve zarafetin buluştuğu bu özel gece, uzun süre konuşulacağa benziyor.

Kaynak: FATMA SEDA CAN