Zafer Haftası etkinlikleri kapsamındaki programları görüşmek ve istişare etmek amacıyla önceki gün Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden İYİ Parti Afyon Milletvekili Hakan Şeref Olgun ziyaret sonrasında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Zeybek’e teşekkür etti. Olgun’un paylaşımı İYİ Parti tabanında olumlu karşılandı ve geniş yankı bularak, ‘Başkan Zeybek herkesin Başkanı olduğunu göstermiştir. Aynı olgunluğu diğer AK Partililerden de bekliyoruz’ yorumları yapıldı.

OLGUN’DAN ANLAMLI PAYLAŞIM

İYİ Parti Afyon Milletvekili Hakan Şeref Olgun, Başkan Zeybek’i ziyaretinden sonra yaptığı paylaşımda ‘Afyonkarahisar Bele[1]diye Başkanımız Sn. Mehmet Zeybek’le bir araya geldik. Zafer Haftası etkinliklerimiz için gösterdiği destek için içten teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Umarım bu tür işbirlikleri gelecekte de devam eder’ dedi. Olgun’un bu paylaşımı AK Parti tabanında da takdirle karşılanırken, ‘Hakan Şeref Bey ilimizde hep hayal ettiğimiz birlik ve beraberlik için önemli bir adım atmıştır’ dediler. ODAK ÖZEL HABER: NURETTİN ALPAY GÜZBEY

Yurdunuseven 19 Mayıs’ı kutladı: “Gelecek gençlerin omuzlarında yükselecek” Yurdunuseven 19 Mayıs’ı kutladı: “Gelecek gençlerin omuzlarında yükselecek”

 

 

 

#odakgazetesi #afyonkarahisar #güncel #mehmetzeybek #başkan #iyiparti #hakanşerefolgun

Editör: TE Bilisim