Ekici ailesini ve öğretmenlerini de kutlayan Milletvekili Olgun, YKS’de ilk 300 sıralamasına giren Ahmet Ertuğrul Hidayet Başer, Sinem Betül Arıcan, Hacer Arı, Zeynep Köken ve ailelerini de tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

UMKE Gönüllüleri Gerçekçi Tatbikatla Hazırlık Yapıyor! UMKE Gönüllüleri Gerçekçi Tatbikatla Hazırlık Yapıyor!

EĞİTİM CEHALETLE SAVAŞTIR

ÖSYM tarafından açıklanan YKS sonuçlarının ardından bir açıklamaya yapan İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, cehaletle savaşın ancak eğitimle verilebileceğini söyledi.

Eğitimin bir hükümet politikasından ziyade devlet politikası olması gerektiğini belirten Milletvekili Olgun; “Bugün açıklanan YKS sonuçlarında çocuklarımızın ülke genelinde dereceler elde etmesi bizleri mutlu etmiştir. Kendilerini, ailelerini ve öğretmenlerini tebrik ediyorum. Eğitimde çocuklarımızın gayretleri, öğretmenlerimizin destekleri, ailelerinin gayretleri ile ülke genelindeki sıralamalarda yerini göstermiştir. Gönül ister ki; Bu sayılar her geçen yıl daha da artarak devam etsin. Her alanda olduğu gibi özellikle eğitimde siyasetin eli olmaması gerekir. Çocuklarımızın bugünkü başarıları da bir örnek olsun” dedi. >> SAİT KARADUMAN

 

 

#iyiparti #afyon #odakgazetesi #YKS #hakanşerefolgun #emreekici #süleymandemirelfenlisesi #sınav