Saadet Partisi’nin Millî Görüş belediyeciliğinin temsilcileri olarak gösterdiği belediye başkan adayları, geçtiğimiz günlerde coşkulu bir ortamda kamuoyuna duyurulmuştu. Düzenlenen etkinlikte, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ülke genelindeki 339 belediye başkan adayını tanıtmıştı.

saadet partisi

Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Beytullah Karataş'ın, Afyonkarahisar belediye başkanlığı görevine talip olduğu ve bu konuda Genel Başkan Temel Karamollaoğlu ile bir görüşme gerçekleştireceğini ODAK yazmıştı.

Saadet Partisi “Afyonkarahisar’da Daha İyi Bir Yaşam Mümkün” mottosuyla belediye başkan adayını açıklayacağını ve yarın saat 17.30’da aday tanıtım programının partililerin ve vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirileceğini bildirdi.

Bakan Göktaş, 4. Medya Buluşması İstişare Toplantısı'nda konuştu! Bakan Göktaş, 4. Medya Buluşması İstişare Toplantısı'nda konuştu!

ODAK’ın edindiği bilgiye göre, 31 Mart 22024 Yerel seçimlerinde Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı, mevcut İl Başkanı Beytullah Karataş’ın olduğu öğrenildi. ÖZEL HABER: MEHMET EMİN GÜZBEY

beytullah karataş

Kaynak: MEHMET EMİN GÜZBEY