29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, “Kıymetli hemşehrilerim, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı “Türkiye Yüzyılı Ülküsü” doğrultusunda, Türkiye Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıl dönümünü büyük bir gurur ve coşku içerisinde kutlayacağız. Cumhuriyetimizin temelleri, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, şehit ve gazilerimiz tarafından, tarihimizin şanlı sayfalarına altın harflerle yazılmıştır” dedi.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ, DÜNYANIN SAYGIN BİR ÜLKESİ OLARAK VARLIĞINI İLELEBET SÜRDÜRECEKTİR!

Kaymakam Artar vefasını bir kez daha gösterdi! Kaymakam Artar vefasını bir kez daha gösterdi!

“Bugün Türkiye Cumhuriyeti daha güçlü ve istikrarlı bir şekilde ayakta duruyorsa Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın göstermiş olduğu dik duruş ve dünya liderliği sayesindedir. Türkiye Cumhuriyeti, dünyanın saygın bir ülkesi olarak varlığını ilelebet sürdürecektir. Ülkemizin her köşesinde olduğu gibi Sandıklı'mızda da Cumhuriyet değerlerine sahip çıkma duygusu en üst seviyededir.”

Yarınlara taşımak için azimle çalışmaya devam edeceğini ifade eden Başkan Çöl, “Sandıklı Belediyesi olarak, Cumhuriyetimizin 100. yılını büyük bir coşku ve sevinçle kutluyoruz. Geçmişten aldığımız ilhamla, geleceğe umutla bakıyoruz. Cumhuriyeti daha da yüceltmek, değerlerimize sahip çıkmak ve ülkemizi daha aydınlık yarınlara taşımak için azimle çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun!” ifadelerini kullandı. \\T.Ö