Seyir halindeki otomobil sürücüsü kalp krizi geçirdi: Ölü ve yaralılar var! Seyir halindeki otomobil sürücüsü kalp krizi geçirdi: Ölü ve yaralılar var!

Şuhut’un  Akyuva, Koçyatağı ve Çakırözü köylerinde yaşanan yoğun yağış nedeniyle yollarda maddi hasar meydana geldi. Yaşanan sel felaketinin ardından Şuhut Kaymakamlığı tarafından düzenleme çalışmaları başlatıldı. Edinilen bilgilere göre il genelinde etkili olan yoğun yağmur yağışı Şuhut’un köy yollarında yıkıma neden oldu.  Kaymakamlık Özel İdare ekipleri tarafından hemen harekete geçilerek köy sakinleri ve köy muhtarları ile görüşülüp yerinde inceleme ile yağış sonrası köylerde herhangi bir can veya mal kaybı olmadığı tespit edildiği belirtildi.

Yağışın etkili olduğu yollar ekipler tarafından tespit edilerek düzenleme çalışmaları kısa bir süre içerisinde tamamlandı. Yapılan yoğun çalışmaların ardından Kaymakamlık tarafından İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne ve İl Özel İdare Ekipleri ile de görüşülüp bilgi aktarıldığı ifade edildi. Meydana gelen olayın ise hasar tespit çalışmalarının devam ettiği kaydedildi. G Mh S6Dm Ws A A0Bwk

Kaynak: AHMET SARLIK