Karaman: Berat Gecesi'nin Huzuru ve Aydınlığı Sinanpaşa'da Hissedildi! Karaman: Berat Gecesi'nin Huzuru ve Aydınlığı Sinanpaşa'da Hissedildi!

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, ilçede büyük bir ekonomik dönüşüm adımı niteliğinde olan Sinanpaşa Organize Sanayi Bölgesi'nin kurulması yönünde önemli bir açıklama yaptı. Başkan Karaman, Organize Sanayi Bölgesi için gerekli olan alt yapı projelerinde büyük bir ilerleme kaydedildiğini duyurdu. Enerji kullanım izni, OEDAŞ tarafından verildiği ve elektrik alt yapısının kısa sürede hayata geçirileceğini belirtti. Bu gelişmeyi ilçe ve bölge için hayırlı olması temennisiyle paylaştı.

sinanpaşa belediyesi

Başkan Karaman, ilçeyi geliştirmeye ve güçlendirmeye yönelik çalışmalara devam ettiklerini ifade etti.

sinanpaşa belediyesi

Bu konuda büyük katkıları olan ve herhangi bir fedakarlıktan kaçınmayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Afyonkarahisar Valisi ve Merkez 2. OSB Müteşebbis Heyet Başkanı Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan, Sinanpaşa Kaymakamı Yaşar Artar, İl Özel İdaresi Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Merkez 2. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, OSB yönetim kurulu başkanı ve üyeleri, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve OEDAŞ Müdürü Cafer Cemir’e teşekkürlerini iletti.

sinanpaşa osb

Karaman, ayrıca Sinanpaşa için hayata geçirilecek olan "Yeşil OSB" olarak adlandırılan vizyon projesinin bölgelerinde yeni bir dönemin başlangıcı olacağını ve bu atılımın hem ilçeye hem de il geneline olumlu etkileri olacağını vurguladı. Yeşil OSB'nin getireceği yeni iş imkanları ve ekonomik canlanma ile bölge halkının geleceğe dönük daha fazla umutla bakmasının beklendiği ifade edildi.

sinanpaşa osb

Kaynak: FADİME ÖZKARAN