Emirdağ’da seçim bitti, AK Parti Belediye Başkan adayı Serkan Koyuncu seçimi kazanıp koltuğa oturdu ama MHP’den aday gösterilen, AK Parti’den dönme Hüseyin Duran’ı destekleyenlerin öfkesi, kini halen bitmiş değil. İki dönem önceki Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın’a, sosyal medyadaki paylaşımları nedeniyle bazı Emirdağlılar tepki gösterdiler.

Emirdağ’da iki dönem önce MHP’den Belediye Başkanlığı yapmış olan ve sonrasında seçimi kaybeden Uğur Serdar Kargın, son seçimde de seçimi kaybettiği rakibi Serkan Koyuncu’ya olan kin ve öfkesini her platformda göstermeye devam ediyor.

Cumhur İttifakının bir ortağı olarak seçim sonrasında seçimi kazanan AK Partili Serkan Koyuncu’yu tebrik eden MHP Emirdağ İlçe Başkanı Orbay Divrikli ve MHP’den Belediye Meclis Üyesi seçilen Fatih Koca, sosyal medyada Uğur Serdar Kargın’ın hışmına uğradı.

Fe9A7315 E436 4D30 Aa4D 37Ef989A1Fa3 (1)

Bir Zamanlar Umumhane Olarak Kullanılan O Yere Ne Oldu? Bir Zamanlar Umumhane Olarak Kullanılan O Yere Ne Oldu?

Emirdağ Belediye Meclisinin ilk toplantısının öncesinde tebrik ziyaretine giden MHP İlçe Başkanı Orbay Divrikli ve MHP’li Meclis Üyesi Fatih Koca’ya hitaben sosyal medya hesabı üzerinden hakaretlerde bulunduğu belirtilen iki dönem önceki Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın’a bazı Emirdağlılar tepki göstererek, ‘Bu seçimi kan davası haline getirdi. AK Partiden dönme Hüseyin Duran’ı desteklemesine kimse bir şey demiyor ama seçim sonrasında halen daha kazanan Serkan Koyuncu’ya karşı hasmane tutum içerisinde olması kabul edilemez. Ayrıca kazanan AK Partili Serkan Koyuncu, Cumhur İttifakının ortağı olan AK Parti’nin mensubu. Kendisine hayırlı olsun ziyaretine gidenlerde Cumhur İttifakının diğer ortağı MHP’nin İlçe Başkanı ve MHP’den Meclis üyesi seçilen kişi. Kazanını tebrik etmek doğaldır. Ve her iki parti Cumhur İttifakının ortaklarıdır. Uğur Serdar Kargın MHP’li İlçe Başkanına ve Meclis Üyesine karışma hakkını nereden alıyor? Kimsin sen demezler mi adama? MHP’lilere laf söylemeden önce kendisinin öncelikle bir aynaya bakması lazım. Cumhur İttifakının Liderleri Ankara’da birbirlerine destek verirken, Türkiye’nin daha ileriye gitmesi için el ele verirlerken, burada da elbette AK Parti ve MHP el ele vererek Emirdağ’ın ileriye gitmesi için çalışacaklardır. Milliyetçi Hareket Partisi hiç kimsenin şahsi egolarını tatmin edeceği bir yer değildir. MHP Lideri Devlet Bahçeli tavanda gösterdiği birlik ve beraberliği yerelde de tüm partililer göstermektedir ve bu doğaldır. Serkan Koyuncu’ya olan kin ve nefretini MHP’lilere sosyal medyadan ateş ederek, küçük düşürerek, hakaret ederek göstermeye devam eden Uğur Serdar Kargın’a şişt şişt sakin ol, sinirlerine hakim ol diyoruz’ dediler.

Sezgınnnn

ÖZEL HABER/ ODAK HABER MERKEZİ

Kaynak: ÖZEL HABER / ODAK HABER MERKEZİ