AK Parti Afyonkarahisar'daki yerel seçim heyecanı kapsamında, henüz adayları açıklanmayan ilçe ve beldeler için gözler partinin yapacağı duyuruya çevrilmişti. Vatandaşlar, partinin adaylarını ne zaman ilan edeceğini merak ediyordu.

Türkiye'nin 31 Mart'ta düzenlenecek olan yerel seçimlere hazırlanması sürerken, AK Parti ilçe ve beldelerde kimlerin aday olacağı sorusu gündemdeki yerini koruyor. AK Parti’nin Afyonkarahisar merkez için Hüseyin Ceylan Uluçay'ı aday olarak belirlemesinin ardından, ilçe ve belde adayları için bekleyiş devam ediyor.

Kaymaz Mahallesi Muhtar Adayı Ali Gümüş'ten Örnek Bir Hizmet! Kaymaz Mahallesi Muhtar Adayı Ali Gümüş'ten Örnek Bir Hizmet!

OLGUN’DAN TÜRKİYE GÜNDEMİNİ DEĞİŞTİRECEK BOMBA İDDİA! OLGUN’DAN TÜRKİYE GÜNDEMİNİ DEĞİŞTİRECEK BOMBA İDDİA!

Geçtiğimiz günlerde ODAK’ın edindiği bilgiye göre,  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş'ın 3 Şubat Cumartesi günü Afyonkarahisar'a gelip, 4 Şubat Pazar günü ilçe ve belde adaylarını açıklayacağı bilgisi paylaşılmıştı. Bakan Göktaş, ziyaretinde parti adaylarını kamuoyuna tanıtacaktı.

Ancak son gelişmelere göre, AK Parti'nin ilçe ve beldeler için planlanan aday tanıtım toplantısını iptal ettiği öğrenildi. ÖZEL HABER: FADİME ÖZKARAN

Kaynak: FADİME ÖZKARAN