Konya’da 14-16 Mayıs 2024 tarihlerinde düzenlenen Özel Sporcular Okul Sporları Atletizm Türkiye Şampiyonası’nda Afyonkarahisar’ı temsil gururla temsil eden Özel eğitim öğrencilerini Müdür Yardımcısı Musa Dinçgez, Şube Müdürü Ahmet Aksoy ve antrenörlerinin eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci’yi ziyaret ettiler.
Afyonkarahisar’da bulunan okullarda öğrenim gören Özel eğitim gören öğrencilere madalyalarını ve hediyelerini takdim eden İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünetçi ; “ Özel öğrencilerimizin her alanda kendilerini ifade etmelerine fırsat vermeye devam edeceğiz. Çünkü sizlerdeki cevher keşfedilmeyi bekleyen birer mücevher. Sizlere her alanda güvenimiz tam” dedi. Gerçekleşen ziyaret günün anlam ve önemine çekilen fotoğraf ile son buldu.