Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde ilk finalist olmak için Ogeday, Seda, Nefise ve Atakan arasında nefes kesen bir mücadele yaşandı. Oyunun sonunda ilk finalist Batuhan Karacakaya oldu.

Survivor All Star Da Ilk Finalist Batuhan Oldu 17420488 2360 Amp

Büyük Finale Günler Kala

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star'da büyük finale sadece birkaç gün kaldı. Ogeday, Seda, Nefise ve Atakan, dün akşam ilk finalist olma hayaliyle tüm güçlerini ortaya koydu.

Survivor All Star Da Ilk Finalist Batuhan Oldu 17420489 2992 M

MHP Genel Başkanı Bahçeli: Herkes vicdan muhasebesi yapmalı! MHP Genel Başkanı Bahçeli: Herkes vicdan muhasebesi yapmalı!

Atakan ve Batuhan'ın Kıyasıya Yarışı

Oyunda peş peşe sayı kaybeden Ogeday, Seda ve Nefise elendi. Atakan ve Batuhan ise finalde karşı karşıya geldi. Atışlarda rakibini mağlup eden Batuhan, Survivor All Star'ın İstanbul'daki büyük finalini garantileyen ilk finalist oldu. Atakan'ı 3-2'lik skorla geçen Batuhan, duygularını şu sözlerle ifade etti: "Çok mutluyum. Bu kolyeyi kazandığım için inanılmaz mutlu hissediyorum. İstanbul'a giderken o uçağa mutlu ve gururlu şekilde bineceğim. Bu kolyeyi aileme ve destekleyenlere armağan ediyorum."

Kaynak: FATMA SEDA CAN