Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığının kongresinde mevcut İl Başkanı Fehmi Güray Çakır tek listeyle olağanüstü kongrede ipi göğüsledi.  Dün yapılan olağanüstü kongreye partililerden yoğun katılım olduğu görülürken yerel seçimler öncesinde Yeniden Refah Partisi Genel Merkezinin kongreleri ertelediği yalnızca Afyonkarahisar için kongrenin tamamlanması talimatı geldiği belirtildi. Kongrede oyların sayılmasından sonra açıklama yapan Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Fehmi Güray Çakır yönetim kurulu ve delegelerine teşekkür etti.

İl Başkanı Çakır açıklamasında “Afyonkarahisar teşkilatları olarak 2018 yılından bu zamana kadar çok ciddi sınavlardan geçtik. Bugün burada genel merkezimizin Afyonkarahisar teşkilatlarına talimatlarıyla kongremizi birlik beraberlik ve kardeşlik içerisinde tamamlamış bulunuyoruz” diyerek birlik ve beraberlik vurgusu gerçekleştirdi. İl Başkanı Çakır kongre sonu değerlendirmesinde seçime tek liste girmelerinin milli görüş camiası için tek vücut olarak hareket ettiklerinin göstergesi olduğunu belirtti.

Büyükkalecik’in adayı Yılmaz Adsız! Büyükkalecik’in adayı Yılmaz Adsız!

İl Başkanı Çakır daha önceden belde gençlik kolları başkanlığı, il gençlik kolları başkanlığı ve  İl merkez ilçe başkanlığı görevlerini yürüttü.  FADİME ÖZKARAN