Bazı voleybol severler, ülkenin futbol alanındaki son zamanlardaki başarısının geçici olduğunu ve çeyrek finale yükselmenin futbol ülkesi olmamız için yetersiz olduğunu savunuyor. Öte yandan, futbol severler ise voleybolun dünyada çok az kişi tarafından izlendiğini ve takımın final oynamasının veya şampiyon olmasının, futbol’da gruptan çıkmakla eş değer olduğunu belirtiyor.

İKİ BRANŞTA DA BAŞARIYA GURURLA BAKMAK

Bazı aklıselim vatandaşlar ise bu tartışmaya farklı bir perspektiften bakarak, iki branşta elde edilen başarılardan dolayı ayrışmak yerine, ayrı ayrı gurur duyulması gerektiğini ifade ediyor. Her iki spor dalında da elde edilen başarılar, ülkemizin spor alanındaki çeşitli yeteneklerini ve potansiyelini gösteriyor.

31 Temmuz’a kadar süre verildi! Bu işlemi yapanlara 8500 TL para iadesi başladı 31 Temmuz’a kadar süre verildi! Bu işlemi yapanlara 8500 TL para iadesi başladı

Bu tartışmalar, Türkiye'nin spor kültürünün çeşitliliğini ve zenginliğini ortaya koyarken, her iki branşta da elde edilen başarıların, ülke olarak gurur duyulacak önemli noktalar olduğunu hatırlatıyor.

Kaynak: ODAK HABER MERKEZİ