Oyuncu Tanrıöğen, Show TV'nin izleyiciyle buluşan "Kızılcık Şerbeti" adlı dizisinde üstlendiği Abdullah karakteriyle son zamanlarda dikkatleri çekmekteydi. Ancak usta aktörün ani bir sağlık sorunu yaşaması sevenlerini üzdü. Ebru Destan yaptığı açıklamada, "Settar ağabeyim dün beyin kanaması geçirdi. Ameliyatı güzel geçmiş, bir an önce sağlığına kavuşmanı dilerim," dedi ve Tanrıöğen'e geçmiş olsun dileklerini iletti.

Deneyimli aktör Settar Tanrıöğen, bir süre önce yaşadığı denge, hafıza kaybı ve halsizlik şikayetleri nedeniyle tetkiklerden geçmiş ve sonuçlar beyninde bir damarında kanama tespit edilmişti. Alınan bilgiye göre, dün gece geç saatlerde ameliyata alınan Tanrıöğen'in iki saat süren ameliyatının ardından sağlık durumu iyiye gitmeye başladı. Usta oyuncu operasyonun ardından uyanmış ve bir haftalık istirahat dönemine girmiş.

Survivor 2024 All Star Yarışmasında Sahra Işık ve Seda Aktuğlu Arasında Gerginlik! Survivor 2024 All Star Yarışmasında Sahra Işık ve Seda Aktuğlu Arasında Gerginlik!

Usta oyuncu Settar Tanrıöğen beyin kanaması geçirdi

Kaynak: GAMZE KOÇAK