Müdürlük bünyesinde yürütülen çalışmalar konusunda Vali Yardımcısı Vekili Harun Reşit Han'a bilgiler veren İl Müdürü Murat Kuzkale, laboratuvarda sadece Afyonkarahisar'da değil çevre illerden ve hatta bazı analizlerde tüm Türkiye'den gelen numunelerin analiz edildiğini söyledi. Kuzkale, laboratuvara denetim ve resmi istek yoluyla numuneler geldiği gibi, vatandaşların, gıda ve yem işletmecilerinin de özel istek yoluyla analiz talebinde bulunabildiğini söyledi.

Bfae2715 9Dbe 408D Bd15 B1Afd37Eedee

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhur İttifakı olarak aynı duruşumuzu devam ettireceğiz! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhur İttifakı olarak aynı duruşumuzu devam ettireceğiz!

 Vali Yardımcısı Han ise yaptığı konuşmada; “İlimizde bulunan Afyonkarahisar Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğünü büyük bir memnuniyet ve gurur duyarak kurum müdürümüz ve ilgili personelin eşliğinde ziyaret ettim. Laboratuvar Müdürlüğümüz ülkemiz, insanımız ve gelecek nesillerin sağlığı için kutsal ve önemli bir görev icra ediyor. Kurum müdürü Murat Kuzkale ve tüm kurum personelini yapılan çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Kaynak: İHA