Ay Yıldızlı Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda Avusturya karşısında aldığı galibiyetle çeyrek finale yükselmesi tüm yurtta olduğu gibi Afyonkarahisar’da da gururla karşılandı. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal’ın talimatlarıyla Zafer Meydanı’nda kurulan dev ekranla maç heyecanını yaşayan Afyonlu vatandaşlar, ellerinde Türk bayraklarıyla tezahüratlar yaparak maç boyunca Milli Takımımıza destek verdi.

Zafer Meydanı pırıl pırıl!

BELEDİYE EKİPLERİ İŞE KOYULDU

Heyecanla karşılaşmayı izleyen sporseverler, maç coşkusunu dorukta yaşadı yaşamasına ancak maçın ardında bırakılan Zafer Meydanı’nın görüntüsü ise pek çok vatandaşı üzdü.

Zafer Meydanı pırıl pırıl!

Meydanın kirletilmesi ve çöp yoğunluğun oluşmasının ardından sabah erken saatlerde harekete geçen Afyonkarahisar Belediyesi ekipleri işe koyuldu.

Zafer Meydanı pırıl pırıl!

Gelir İdaresi Başkanlığı dev memur alımını başlattı! En az lise mezunu, KPSS şartı ile Gelir İdaresi Başkanlığı dev memur alımını başlattı! En az lise mezunu, KPSS şartı ile

‘AFYONKARAHİSAR İÇİN EL ELE VERELİM’

Ekipler, el birliği ile titizlikle Zafer Meydanı’nı temizleyerek pırıl pırıl yaptı. Milli heyecan sonrası kirlenen Zafer Meydanı bir sonraki maç için şimdiden hazır edildi. Konuya ilişkin açıklamalar yaparak,  ‘’Şehrimizin güzelliğini korumak hepimizin sorumluluğu’’ diyen Başkan Köksal, ‘’Hep birlikte daha temiz ve güzel bir Afyonkarahisar için el ele verelim’’ ifadelerini kullandı.

Zafer Meydanı pırıl pırıl!

Kaynak: NURBANU SOY