Posta Gazetesi heyetinde Ekonomi Müdürü Bilal Emin Turan, Yayın Koordinatörü Mehmet Coşkundeniz, Yazar Banu Şen, Yazar Sevim Demir, Demirören Medya Gazete Reklam Grup Başkan Yardımcısı Burcu Bayraktar, Bölgeler Reklam Müdürü Hatice Sezgün, Entegre Projeler Reklam Direktörü Ebru Ören, Muhabir Şenay Güner ve Foto Muhabir Murat Şaka yer aldı.

Şov değil bunun adı vefa! Şov değil bunun adı vefa!

Posta Gazetesi heyetini Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Yücel Albay ve Hayrettin Güzbey, Meclis Başkan Yardımcısı Osman Erdem, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bekir Bayana, Yönetim Kurulu Üyeleri Ekrem Demirel, Fatih Mühsürler, İbrahim Sömer, Kerem Güzel ve Ömer Özpınar ağırladı. Odak Gazetesi’nin kurucusu ve ATSO Disiplin Kurulu Üyesi Mehmet Emin Güzbey, önceki dönem Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürleri’nden Dr. Hasan Hüsnü Eren ve Demirören Haber Ajansı Afyonkarahisar İl Temsilcisi Ali Fuat Güçlüer de ziyarete katıldı.

PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Posta Gazetesi heyeti ilk olarak makam ziyareti gerçekleştirdi. Makam ziyaretinin ardından Posta Gazetesi heyetine Afyonkarahisar’ın simgelerinin yer aldığı plaket takdim edildi.

Ziyaretin ikinci aşamasında Posta Gazetesi heyeti ile ATSO heyeti, Afyonkarahisar hakkında istişarede bulundu. ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol’un Afyonkarahisar’ın ekonomisi, ATSO’nun kurumsal yapısı, projeleri ve faaliyetleri hakkında ayrıntılı bir sunum yaptığı toplantıya Zafer Kalkınma Ajansı Afyonkarahisar Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Osman Köprücüoğlu da iştirak etti. N\S